poniedziałek, 7 grudnia 2009

Czapka dla męża

Wzór: Mój własny, a w zasadzie męża ;)
Włóczka: Sonia Normal
Druty: 4,0

Mąż zażyczył sobie czapkę, wybrał włóczkę (pomimo mojego sprzeciwu 100% akryl, ale najważniejsze że kolor odpowiada :P) i powiedział "taką prostą, zwykłą". No to oki, nic trudnego ;) Jednak szybko zaczęły się schody... Najpierw miała być dwukolorowa, ale... jednak nie bardzo się spodobało połączenie z białym więc było prucie. Potem okazało się, że taki zupełnie zwykły wzór to nie bardzo więc znów prucie... Na samym końcu czapka okazała sie za płytka więc znów było prucie, na szczęście tylko kawałka ;) Oto co powstało:

Image Hosted by ImageShack.us

Najważniejsze, że mężowi się podoba i z chęcią ją nosi, ale nigdy więcej nie robię niczego bez wcześniejszego zaakceptowania choćby zdjęcia jakby to miało wyglądać. Zaoszczędzi mi to wiele nerwów ;)

3 komentarze:

  1. Super czapka ! ;) taka prosta, niepozorna ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie dlatego, że bez udziwnień jest bardzo ładna :-) Nawet mojemu synowi się podoba,"Mamuś- jakby była czarna to by był czad ".On w takim wieku(14 l) ,że nic mu się nie podoba :-/ i tylko by czarne rzeczy nosił..eh te chłopaczyska

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo porządna czapka, nie słuchaj Przemka, że niepozorna ;) Ale że 100% akryl to jeszcze mąż zapiszczy jak się zimniej zrobi ;)

    OdpowiedzUsuń