czwartek, 7 maja 2009

7-latka i druty...

Dziś miałam zaszczyt zajmowania się pewną miłą 7-latką, ponieważ moja babcia, która odbiera ją codziennie ze szkoły i opiekuje do przyjazdu rodziców musiała załatwić parę spraw przed jutrzejszym wyjazdem. Natalka (bo tak małej na imię) była zdecydowanie bardziej zadowolona ode mnie ;) Znamy się w odkąd skończyła 7 miesięcy i od początku ona zawsze do mnie lgnęła, płakała na rękach każdego poza mną i rodzicami ;) Jak już przebrnęłyśmy przez zadania domowe, Natalka zapytała "Co to jest takie dziwne koło łóżka?". To dziwne to była moja aktualna robótka, czyli bluzka na lato ;) Mała była zafascynowana drutami, włóczkami i tym że można zrobić sobie samemu maskotkę... Postanowiłam zaryzykować i dałam jej w łapki druty nr 6 ;) A co tam, pomyślałam, że może być wesoło ;) Nie posiadam niestety grubej włóczki, więc użyłam takiej na druty nr 4. Największym problemem, jak się okazało, był fakt iż Natalka jest leworęczna. Pokazałam jej jak ja trzymam włóczkę i druty oraz pomogłam jej przy trzymaniu, ale nadal na sposób dla praworęcznych... Nabrałam 10 oczek i mała "zaszalała" aż dwa rzędy ;) Bardzo jej sie podobało, ale raczki szybko się zmęczyły - wiadomo jak na początku się mięśnie napina... Zakończyłam więc za nią to maleństwo a ona dumnie schowała w plecaku. Jak tylko przyszła babcia od razu się pochwaliła ;) Kto wie, może rośnie kolejna miłośniczka robótek ;) Następnym razem pokaże jej może haft krzyżykowy - chyba będzie prostszy dla 7-latki ;)

2 komentarze:

  1. Pyziulko dziękuję bardzo gorąco za uroczy upominek ze secret - pala jest prześliczna i wiedz że bardzo ale bardzo mi się podoba. Mam nadzieję że uszko boli coraz mniej i że wracasz do zdrówka. Joasia

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj z uszkiem coraz gorzej mimo antybiotyku :/ W poniedziałek znów do lekarza idę... Mam nadzieję że nie pobije swojego rekordu, czyli 8tyg choroby, cotygodniowa zmiana antybiotyku i przejście od zapalenia gardła do zapalenia oskrzeli... Jestem dobrej myśli ;)

    Bardzo się cieszę, że przesyłka sie podoba ;)

    OdpowiedzUsuń