piątek, 22 stycznia 2010

Wyróżnienia od Anisy

Te oto wyróżnienia otrzymałam od Anisy, która zagląda na mojego bloga. Bardzo mi miło, że podobają Ci się moje zabawki :D


 Nie bardzo wiem kogo wyróżnić, bo jak widac w zakładkach troszkę blogów mam ;) Zdecyduje się tym razem wyróznić te 3 blogi:

Mao - jej prace są naprawdę piękne.

Koronek czar - za wspaniałe serwetki, az sie napatrzeć nie można na nie.

Wełniaczki - za wspaniałe misie szydełkowe. Oj chciałabym takiego kiedyś ;)

Robótkowo u mnie sporo się dzieje, ale na razie nie mogę pokazać rezultatów, bo regulamin wymianki tego zabrania. Niedługo jednak nadrobię wszystko ;)

4 komentarze:

 1. Gratuluję Tobie aż podwójnego wyróżnienia. Wiem dobrze, że to wielka frajda, przecież takie samo od Ciebie przed chwilą otrzymałem. Dziękuję. Radość moja jest tym większa, że właśnie dziś mój blog skończył dwa lata, założyłem go 23 stycznia 2008 roku. Jutro początek roku trzeciego robótkowego pisania. Czas przemyśleń czy pisać go dalej, jeśli tak to co w nim zmienić... I właśnie w ten wieczór wspomnień przybywasz z tak wielkim prezentem. Dziękuję.
  Na blogi takie jak Twój warto wchodzić – szczególnie gdy na sercu ciężko. Po takiej wizycie łatwiej iść dalej...
  Z tysiącem serdeczności
  Zygfryd z www.koronekczar.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci dziękuję za wyróżnienie :) Cieszę się że moje misie Ci się podobają. Lubię czytać Twojego bloga bo fajne rzeczy tworzysz. Skoro chciałabyś misia ode mnie, to możemy się kiedyś umówić na wymiankę :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zdobytych wyróżnień. Pyzia, pozwoliłam sobie Ciebie podlinkować. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że mogłam się właśnie z Tobą podzielić tymi wyróżnieniami, a moja radość jest tym większa, że podarowałaś te wyróżnienia dalej blogom, które również należą do moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń