poniedziałek, 7 lutego 2011

Misiak

Wzory "Twins" zawsze mi się podobały. Mają w sobie "to coś", są bardziej tradycyjne dzięki czemu zawsze wywołują uśmiech na twarzy małych i dużych.

Przyznam, że miałam wątpliwości czy aby na pewno lewa strona robótki będzie dobrze wyglądała jako strona prawa. Już wcześniej próbowałam tym sposobem zrobić króliczka, ale efekt był kiepski. W tym jednak wypadku sprawdził się doskonale.

Wzór/Pattern: Old-fashioned bear by Twins
Włóczka/Yarn: Sonia Normal
Druty/Needles: 3,50mm i 3,00mm
Big Bear

Misio ma ok 20cm wysokości i wszystkie kończyny ruchome. Nie ma jeszcze konkretnego przeznaczenia, zobaczymy kogo sobie wybierze na właściciela - wszystko zależy od pierników... Ale jestem tajemnicza, prawda ;)

Ostatnio większość czasu jaki mogę poświęcić na dzierganie zajmuje mi jeden większy projekt, który mam nadzieję, niedługo skończyć. Kolejne zabawki czekają grzecznie w kolejce ;)

Mam prośbę do osób, które zostawiają komentarze anonimowe z prośbą o wzór. Nie jestem w stanie wam odpowiedzieć na taki komentarz. Znacznie łatwiej odpowiedzieć mi na maila (adres mailowy jest napisany z boku). Informuję też iż zawsze podaję nazwę wzoru oraz jego autora przy każdym projekcie, czasem z linkami do miejsca gdzie można go zdobyć.

Komentarze:

Ata, Pandora, Kasianat, Alex, Antonina: Dziękuję!

Guga: Dziękuję. Jeśli chodzi o szaliczek to chyba idzie do sprucia... Zostawiłam go na dłuższy czas bez zaznaczenia miejsca w wzorze a co gorsze na samej żyłce  (odkręciłam druty do innej robótki) i nie pamiętam jaki miały rozmiar... Trzeba będzie zacząć od nowa.

Anat: Posiadasz zdjęcie Pinkie na pulpicie - na prawdę? Cieszę się, że tak Ci się podoba ;)

Kasia: Cieszę się, że zabawki dotrzymują Ci towarzystwa. Te które dostałam od Ciebie siedzą sobie na półeczce i zawsze się uśmiecham jak je widzę. Dziękuję bardzo za wyróżnienie ;)

Joanna: Dziękuję bardzo za wyróznienie. Cieszę sie, że moje prace są doceniane.

9 komentarzy:

 1. Misiu jest fantastyczny! Zawsze miśki były moimi ulubionymi zabawkami i mimo upływu czasu (ma się te swoje latka) uwielbiam je!Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten misiaczek jest przecudny!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja Ty Mistrzynio zabawek - misiek fanatastyczny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przyjacielski :), fajnie, że mu się kończynki ruszają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Misio to jednak misio. Jest wspaniały. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. a u ciebie jak zwykle wielkie dzieła

  OdpowiedzUsuń
 7. misiek jest kapitalny, a patent z ruchomymi łapkami powala!

  http://haglo.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń