niedziela, 1 stycznia 2012

Podsumowanie 2011

Postanowiłam zrobić zbitkę wszystkiego (no prawie, bo kilu zdjęć nie zdążyłam zrobić) co wydziergałam w roku 2011. Myślałam, że było tego mniej, a jak się okazało więcej niż jedna rzecz na tydzień ;)

2011

Nowe dziergadełka w 2012 już powstają...

7 komentarzy:

 1. Ale cuda!
  Uwielbiam Twoje lalki.
  Kawał dobrej roboty wydziergałaś przez cały rok. Życzę szczęścia i równie imponujących owoców pracy w roku 2012. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Imponująca kolekcja. Pozdrowienia w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. No no śliczna kolekcja a przy okazji jeszcze więcej tak przepięknych prac Martynko

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam to... Robiłam kolaż i myślałam, że okaże się, iż zrobiłam mnóstwo prac, a zebrane razem wyglądają bardzo skromnie. Jakby nie było, wiemy, ile czasu im poświęciłyśmy i ile radości sprawiły innym, a przy okazji nam :D
  Serdeczne życzenia z okazji Nowego Roku. ;-)
  Pozdrawiam,
  Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne! Podziwiam Twoje prace od dawna. Szczególnie że są na drutach dziergane, a ja bardziej szydełkowa. Rodzinka lalek bardzo mi się podoba i kibicuję dalej - by się rozrastała... przydałby im się piesek, kotem i może chomik...?

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny kolaż wyszedł z tych zdjęć:-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku,wielu równie udanych prac i projektów jak Twoje śliczne lalki .

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo pięknie, lalka Molly mojej córci też na zdjęciu jest. Super! Dokumentowanie własnych prac na blogu potrafi wprawić w zdumienie nawet właścicielkę. I ja też tak mam. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń